ATLAS UNI-GRUNT PLUS
emulsja głęboko penetrująca, wzmacniająca podłoża

POJEMNIK 5 kg
31 zł.

Zalecany do gruntowania nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych podłoży takich jak: wylewki betonowe i anhydrytowe. Poprawia warunki wiązania zapraw - przyczynia się do osiągnięcia przez nie zakładanych parametrów technicznych. Wzmacnia strukturalnie gruntowaną wylewkę. Tworzy tymczasową warstwę ochronną na wylewkach.

Główne właściwości

● pod wylewki
● pod kleje
● szybko wysycha
● głęboko wnika w podłoże
● jest wysoce wydajny


Główne parametry

● zużycie: 0,05 - 0,2 kg/1 m2
● rozpoczęcie prac po 4 h
 
PUSZKA 2,5 L 25zł.
PUSZKA 5L 50zł.
 

MAPEI 
ADESILEX P9
C2TE

   44,- zł.
Elastyczna zaprawa klejąca o wysokiej przyczepności, do klejenia płytek ceramicznych w płaszczyźnie poziomej i pionowej bez efektu osuwania się płytek, mrozo- i wodoodporna.

Zastosowanie: Klejenie na zewnątrz i wewnątrz budynków płytek ceramicznych i mozaiki ceramicznej, płytek gresowych i kamienia naturalnego na podłogach, ścianach i sufitach, na podłożach tradycyjnych tj. tynki i posadzki cementowe i cementowo-wapienne, podkłady z ogrzewaniem podłogowym, ściany z bloczków i płyt kartonowo-gipsowych, tynki gipsowe jednowarstwowe, powłoki hydroizolacyjne Mapelastic lub Mapegum WPS, a także stare okładziny ceramiczne, o ile są mocne, stabilne i czyste. Podłoża chłonne zagruntować wcześniej Primer G.

Dane techniczne:
Czas zachowania właściwości roboczych: ponad 8 godzin
Czas schnięcia otwartego: powyżej 30 minut
Korygowalność: do 60 minut
Spoinowanie:
– na ścianach: po 4-8 godzinach
– na podłogach: po 24 godzinach

Obciążenie ruchem pieszym: po około 24 godzinach
Pełne obciążenie: po około 14 dniach
Kolory: szary i biały
Nakładanie: pacą zębatą nr 4, 5 lub 6
Przechowywanie: 12 miesięcy

Zużycie                                Opakowania
2-5 kg/m2                            Worki 25 kg
 
TORGGLER EKOR 14 BIAŁY
WYSOKOELASTYCZNY, BIAŁY KLEJ DO PŁYTEK CERAMICZNYCH I Z KAMIENIA NATURALNEGO
na nietypowe mineralne podłoża budowlane

C2TE S1 BIAŁY

Na nietypowe mineralne podłoże budowlane. Zastosowanie: Biała, cementowa zaprawa klejowa do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych. Szczególnie polecana do: marmurów, witromozaiki, ścianek z luksferów, okładzin z kamienia naturalnego. Na trudne i nietypowe podłoża budowlane, na ogrzewanie podłogowe, również na mikrozaprawy hydroizolacyjne oraz do klejenia „płytka na płytkę”. Wodo- i mrozoodporna. Na zewnątrz i do wewnątrz. Zużycie: 3,0÷9,0kg/m2 (1,5kg/m2/mm grubości), do luksferów ok. 10 kg/ m2. Wyrób zgodny z PN EN-12004 – klasyfikacja C2TE S1. Posiada atest PZH.

    44,- zł.